14 sarı ve 1 sarı-kırmızı kartın çıktığı Kreisliga 3 Türk derbisinde, FSV Geestacht’ı 2-1 yenen FC Lauenburg 3 puanın sahibi oldu
![](https://futbolexpress.de/wp-content/uploads/2022/08/futbolexpress_21665_.jpg)
Hasan Öcalan hakem üçlüsünün yönettiği Türk derbisinde FSV Geestacht’ı 2-1 yenen FC Lauenburg, galibiyet ile 3 puanı hanesine yazdırdı. Furkan Kocaman ile 10. dakikada 1-0 öne geçen ev sahibinin golüne 25’de Emre Gök karşılık verdi: 1-1.
![](https://futbolexpress.de/wp-content/uploads/2022/08/futbolexpress_21666_.jpg)
Maçın skorunu ise ilk yarının 41. dakikasında yine Furkan Kocaman’ın golü belirledi ve FC Lauenburg derbide 2-1 galip geldi. 14 sarı kart ve bir de ev sahibine sarı-kırmızının çıktığı heycanlı karşılaşma 2-1 son bulurken, Lauenburg ligde 2. galibiyetini, Geestacht ise 2. mağlubiyetini aldı