TBS Pinneberg, sahasında Veteran derbisinde Elmshorn Gençlerbirliğini net skorla geçti: 3-0
![](https://futbolexpress.de/wp-content/uploads/2024/03/fubolexpress_2022_7539.jpg)
TBS Pinneberg’in sahasında oynanan karşılamada, üstün olan taraf ev sahibi TBS oldu. 29’da Demcan Ayaz’ın golüyle skoru 1-0 yapan TBS, 55 ve 61’de sahanın en iyilerinden olan Cevdet Atik’in iki golüyle skoru üç farka getirerek, 3 puanı tabeladeki liderliğe yazdırdı. Reiner Sierk’in yönettiği karşılaşmada tek bir sarı kart çıkarken, TBS takımı ise maç fazlasıyla liderliğe oturdu
![](https://futbolexpress.de/wp-content/uploads/2024/03/fubolexpress_2022_7540-scaled.jpg)