FC Türkiye D Genç takımı, Aydın Fidan’ın sponsorluğunda yeni forasına kavuştu, deplasmanda rakibine beş attı
![](https://futbolexpress.de/wp-content/uploads/2024/03/fubolexpress_2022_7388.jpg)
FC Türkiye D Genç takımı, sezonun ilk maçında esti gürledi. Antrenörler Hassan Özçelik, Ferhat Akcalar ve Hemmi Weiss yönetiminde deplasmanda Düneberg ile karşılaştı. Hamburg’un başarılı iş insanı Aydın Fidan’ın göğüs reklamlı ( A+C) formasıyla rakibine karşı sezonun ilk maçını oynayan gençlerimiz, Düneberg’e üstün performansla sahada futbol dersi verdi. 5-2 deplasman galibiyeti ile biten maç sonunda galibiyet sevincini futbolcular ile paylaşan genç iş insanı Aydın Fidan, spora desteğinin süreceğini ve her alanda gençlerin yanında olacağını belirtti