Evinde 3-2 Zonguldakspor’da kötü gidişat devam ediyor
Bezirksliga Süd grubuna bu sezon yeni çıkan Zonguldakspor, 10. haftada Strenschanze ile karşılaştı. 90 dakika boyunca hakemden tek sarı kart gören ev sahibi temsilcimiz, 3-0 geriye düştü.
![](https://futbolexpress.de/wp-content/uploads/2023/10/fubolexpress_2022_5686.jpg)
Zonguldakspor, 59 ve 90 dakikada Hüseyin Zencir’in iki golüyle farkı bire indirse de beraberliği bulamadı ve evinde kaybetti. Zonguldakspor ligin 11. haftasında deplasmanda derbide Pazar günü Bingöl ile karşılaşacak