ERZURUM (AA) – TFF 1. Lig’de mücadele edecek BüyükÅŸehir Belediye Erzurumspor, teknik direktör Erkan Sözeri ile anlaÅŸtığını duyurdu.
Mavi-beyazlı kulübün Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Teknik direktör Erkan Sözeri’yle anlaÅŸtık. Camiamıza hayırlı olsun.” ifadeleri kullanıldı.
Son olarak TFF 1. Lig ekiplerinden Royal Hastanesi Bandırmaspor’u çalıştıran Sözeri, 2019-2020 sezonunda da TFF 1. Lig’de mücadele veren BüyükÅŸehir Belediye Erzurumspor’da görev yapmıştı.