FC Türkiye’de yükseliş sürüyor. Condor’a evinde ilk mağlubiyetini tattıran Türkiye, Condor’da Emre’nin golüne üç golle karşılık verdi: 3-1
![Emre Coşkun ve babası Metin Coşkun](http://futbolexpress.de/wp-content/uploads/2016/02/DSC_0029-300x199.jpg)
![Karşılaşmayı Benjamin Stello ve yardımcıları yönetti](http://futbolexpress.de/wp-content/uploads/2016/02/DSC_0025-300x199.jpg)
Oberliga’da yoluna emin adımlarla devam eden Hamburg2un tek Oberliga Türk takımı FC Türkiye, deplasmanda evinde sezon boyunca mağlubiyet yüzü görmeyen Condor ile karşılaştı. 15’de defansta oynayan Bilyal ile 1-0 öne geçen temsilcimize karşılığı Türk futbolcusu Emre Coşkun’un golü 36’da verdi: 1-1. İlk yarı 40’da Alexander’in golüyle Türkiye bu yarıyı 2-1 önde kapattı.
İkinci yarı beraberlik için bastıran ve ileride oynayan Emre ile gol arayan Condor’a Türkiye 85’de Gökhan ile 3-1’i atarak karşılık verdi. Türkiye 3-1 deplasman galibiyetiyle puanını 30’a çıkararak 9. sıraya yükseldi
![Bilyal takımının ilk golünü attı](http://futbolexpress.de/wp-content/uploads/2016/02/DSC_0065-300x199.jpg)