Kreisklasse lig lideri Elazığspor, Harburg’da GW’ı 3-1 yenerek liderliğini sürdürsü
![](https://futbolexpress.de/wp-content/uploads/2024/03/fubolexpress_2022_7559.jpg)
Kreisklasse 7’de yoluna emin adımlarla devam eden Rasim Tosun’un talebeleri Elazığspor, 23. haftada GW Harburg’un konuğu oldu. 7’de Faris ile 1-0’ı yakalayan temsilcimiz, 12’de rakibi ciddiye almamanın cezasını ödedi: 1-1. Bu yarı 1-1 biterken, Elazığ galibiyet golünü yine Faris ile 73’de buldu. Tuncay Tunç’un 85’deki golü 3-1 skoru ve 3 puanı getirirken, 90+5“de Bahadir‘ı sarı-kırmızı ile kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı