Bezirksliga temsilcimiz İnter 2000, evinde uzatma golüyle mağlup oldu: 2-3
Bezirksliga 3’de mücadele veren ve ligde ilk maçını oynayan İnter 2000, kazanacağı karşılaşmayı uzatma golüyle kaybetti. 29’da Harry ile 1-0’ı yakalayan İnter, 34 ve 62’deki gollerle 2-1 geriye düştü. Benjamin ile 72’de beraberliği yakalayan temsilcimiz, 90’da galibiyetten oldu. Uzatmada rakibin golüyle şoke uğrayan İnter, sezonun ilk maçından puansız ayrıldı
Resimler: Murat Yılmaz