Dersimspor, St.Pauli’yi farklı yenerek ligde rahat nefes aldı ve kazanmanın güzelliğini gösterdi: 5-0
Bezirksliga Süd grubunda yoluna mütevazı şekilde devam eden Dersimspor, sahasında 19. Haftada lig sonuncusu St.Pauli’yi ağırladı. İlk yarıda farka giden temsilcimiz, 90 dakikayı 5-0 kazanarak ligde puanını 20’ye çıkararak 9. Sıraya yükseldi
Başkan maçı eşiyle izledi
![](https://futbolexpress.de/wp-content/uploads/2022/12/fubolexpress_2022_1533.jpg)
Dersimspor’un sempatik başkanı Yücel Al, sıfırın altında dondurucu soğukta oynanan önemli maçta takımını yalnız bırakmayarak maçı eşi Türkan Al ile birlikte izledi. Farklı galibiyet ve üç puanın sevincini eşiyle beraber yaşayan başkan, liğin ikinci yarısına iyi hazırlanacaklarını belirtti.