Harburg Türkspor, Mesopotamien’e karşı dostluk maçından 5-1 galip ayrılarak 2. yarı için iyi sinyaller verdi
Bezirksliga’da ateş hattında sezonun ilk yarısını tamamlayan Harburg Türkspor, 2. yarı öncesi oynadığı hazırlık maçlarında ligde kalma adına iyi sinyaller verdi. Bir alt ligde oynayan rakibini 5-1 yenen Türkspor’da golleri Habib Zagre (2), Tunahan Polat, Mark Conny ve Abdullah Kaya atarken, başkan İlker Uçar da oynanan futboldan memnun kaladı