Lig sezonunda ve Salon Şampiyonası’nda oynadığı futbolla izleyenlere parmak ısırttı
![Osmancan Öztürk](http://futbolexpress.de/wp-content/uploads/2016/02/DSC_0042-199x300.jpg)
11 yaşındaki Osmancan Öztürk, sezonun ilk yarısında dışarıdaki maçlarda takımının ligde şampiyon olmasında büyük pay sahibi. Bir yıldır Vorwest Wacker takımında futbol oynayan Osmancan, Hamburg Salon Şampiyonası ön elemelerinde 5 gol attı. Bir üst tura çıkan takımının sivrilen futbolcusu oldu. Antrenörü Ümit’in üzerine titrediği genç ayak, 2016’da oynanacak dış sahadaki yeni lig maçlarında da başarılı olmak istediğini ifade etti