Türk gençlerden kurulu D Genç Einigkeit takımı, HSV’yı sahasında 9-0 yendi
Antrenörlüğünü Kemal Gündüüz ve Osman Topçu’nun yaptığı D Genç ESV Einigkeit takımı, deplasmanda HSV’ya gol yağdırdı. Hamburg’un en büyük kulübü HSV’nın kulüp tesisleri sahasında oynanan maçtan önce, gençler Avrupa maçlarını Hamburg’da oynayan Ukranya temsilcisi Shakthar Donek’in antremanını izleyerek moral buldular.Sezonun ikinci yarısında 3’de 3 yapan Einigkeit takımı, gol avarajıyla ligde lider durumda bulunuyor