Sezon öncesi hazırlık maçında Rot Weiss Wbg 1 ve 2 karşılaştı
Başkan Ahmet Kılıç’ın kulüp başkanlığı yaptığı Rot Weiss Wilhelmsburg (şimşekler) kulübünün birinci ve ikinci takımı, Rothenheuserstr sahasında hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Hamburg’un başarılı hakemi İbrahim Baş’ın başarıyla yönettiği maçı, Bezirksliga’da mücadele verecek olan 1. takım 4-0 kazandı. İlk yarıda tek golü 26. dakikada Kadir Aydın atarken, diğer 3 gol ikinci yarıda 63’de Kamil Can Eryalçın, 67’de Muhammed Kiremitçi ve 88. dakikada yine Kamil Can attı.