Baba ile oğlunu karşı karşıya getiren maçta antrenör Rasim’in takımı Elazığspor, Hüseyin Tosun’un takımı Wbg SB’yi 3-1 yenerek liderlikten indirdi
Kreisklasse A 7. grupta mücadele veren ve lider konumdaki antrenör Hüseyin Tosun’un takımı Wbg SB, evinde antrenör babası Rasim’in çalıtırdığı Elazığspor’u ağırladı.
![](https://futbolexpress.de/wp-content/uploads/2023/08/fubolexpress_2022_5116.jpg)
Resim: Antrenör Hüseyin Tosun (solda) ve babası Rasim Tosun (sağda)
Çok sayıda taraftarın izlediği zevkli karşılaşmayı daha deneyimli antrenör olan Rasim’in takımı 3-2 kazandı. Golleri Elazığspor adına Fariz (2) ve Onur atarken, Wbg SB adına ise Ümit ve Daniel attı. Elazığspor ilk galibiyeti ile puanını 4’e çıkarırken, Wbg SB ise 4 maçta 9 puanda kaldı ve aldığı mağlubiyet ile liderlikten indi