Yeni sezonda ikinci maçını evinde oynayan Harburg Türkspor, 3 puanı 3-2’lik skorla aldı
Bezirksliga Süd grubunda mücadele veren Harburg Türkspor, sezonun ilk maçında geçen hafta deplasmanda farklı mağlup oldu. İkinci maçını sahasında HEBC II’ye karşı oynayan temsilcimiz 49. dakikaya kadar skoru 3-0 lehine götürdü. Golleri 23 ve 49’da Muharrem Burak ve 46’da Tunahan atarken sahadaki seyirciler kolay bir galibiyet ve fark bekledi.
78 ve 90+5’de rakip farkı bire indirirken sıkıntı da başladı. Rakibin bir şutu direkte patlarken, 3 puan da Türkspor’a yazıldı. Önemli maçı Yaşar Aydın-Bernd Zerle-Peter Kohlert üçlüsü başarıyla yönetti ve maçta her takım adına birer penaltı düdüğü çaldı
Resimler: MURAT COMART