Derbide iki farklı geriye düşen Zonguldakspor, İnter 2000’i 3-2 yenerek liderlik koltuğuna oturdu
Kreisliga 7. grupta Türk derbisinde karşı karşıya gelen Zonguldakspor ile inter 2000, yağmur altında oynanan karşılaşmada maçı izlemeye gelenlere keyfli bir mücadele sundu.
İlk yarıyı 2-0 önde kapatan İnter olurken golleri ise İnter adına 15’de Braima ve 19’da Ricardo attı
![](https://futbolexpress.de/wp-content/uploads/2022/09/futbolexpress_21865_2022_09_25-18_00_35.jpg)
İnter’den hakeme büyük tepki
İkinci yarı sert geçerken, goller de 69’dan sonra geldi. Murat Bayram aradaki farkı bire indirirken, 76’da İlhan ile skorda denge geldi: 2-2. Mert Acar’ın 84. dakikadaki golü ile ev sahibi sahada bayram yaparken, İnter 20002’de ise hakemin bu yarıdaki kararları tepki topladı.