Türk derbisinde FC Neuenfelde’yi gole boğan Zonguldakspor 4. sıraya yükseldi
Kreisliga 1’de geçen yıl küme düştüğü Bezirsliga’ya çıkmak isteyen Zonguldakspor, evinde diğer temsilcimiz FC Neuenfelde ile karşılaştı. Rakibine attığı kadar da gol kaçıran Zonguldakspor 90 dakikayı 12-0 galip tamamladıç Golleri ise Hüseyin Zencir, Ferhat Ören (2), Engin Aydın, Furkan Uzun (2), Jean Medina (4), Furkan Dursun ve Volkan Çakmak attı.